niedziela, 12 maja 2013To tylko próbka zdjęć z wczorajszego spotkania! Na zdjęciach jeszcze spokój, cisza i pusto :) Cisza przed burzą...za kilka minut sala miała się zapełnić Dziewczynami.

Jak było? Uważamy pierwsze spotkanie Olsztyńskich Blogerek za bardzo, bardzo udane. Zebrałyśmy blogerki lifestylowe, parentingowe, kosmetyczne, kulinarne i kulturalne...cały przekrój :) który się fantastycznie wymieszał i znalazł wspólny język.

Dziękujemy Uczestniczkom za to, że były i że mogłyśmy się poznać! Mamy nadzieję, że utrzymamy kontakt i spotkamy się na następnych spotkaniach. Czekamy na zdjęcia od Natalii Jaśkowskiej, żebyśmy mogły stworzyć kompletną relację ze spotkania.

Dziękujemy naszym wspaniałym Sponsorom! Dzięki Wam nasze spotkanie było fajniejsze, ciekawsze, smaczniejsze. Więcej o Sponsorach w następnym poście, jest o czym mówić, bo Sponsorzy nam się bardzo udali i sprawili nam wspaniałe niespodzianki, którymi będziemy się chwalić!

Tymczasem kończymy przemówienie niczym na rozdaniu oskarów :) Będziemy się rozpisywać na temat wczorajszego dnia później!

Dobranoc!

7 komentarzy:

 1. chyba ściągnięte od innych, ech.

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za zorganizowanie spotkania

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna inicjatywa - następnym razem nie przegapie momentu zapisu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać obszernej foto-relacji :) Było przepysznie, rewelacyjnie, miło, sympatycznie... dobrze, już dosyć tych epitetów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. dziekuję za tak miłą sobotę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To ja również dołączam do podziękowań! Girl Power! ;) Dziewczęta organizatorki - brawa dla Was!:)

  OdpowiedzUsuń