piątek, 7 czerwca 2013

Ogłaszamy wyniki konkursu

Drogie Blogerki! Wczoraj zakończył się konkurs, pierwszy organizowany przez nas i, mamy nadzieję, nie ostatni. Formuła była prosta - Wy opisujecie Wasze wymarzone spotkanie blogerek, a my czytamy, zachwycamy się  i wybieramy tę odpowiedź, która nas najbardziej urzekła. Konkurs równolegle odbywał się na 4 innych blogach. Każda z blogerek wybierała u siebie swoją faworytkę, a my tutaj, na Olsztyńskich Blogerkach, wybierałyśmy zwyciężczynię wspólnie. Nie było łatwo, bo dostałyśmy dużo maili i poziom był wysoki, a każda z nas miała swoje typy. Ostatecznie uznałyśmy, że w tej rundzie wygrywa:


i jej odpowiedź:

Nie dane mi było jeszcze być na takim spotkaniu więc zapuszczam się do świata zaczarowanego ołówka i wiśta wio : Bo jak to ma wyglądać? no jak? zapewne ma być miło ale nie tak słodko, pierdząco z tęczą fruwającą  -to te słodsze stwierdzenie :)
ma być żywo, energicznie i sympatycznie, kawa, ciacho, pogaduchy  a więc zacznę od początku …
Miejscówka  z klimatem bo Blogerki to klimatyczne kobity więc i klimatem musi zawiewać .
Takie miejsce domowo –chilloutowe,  fotel stary czy kanapa, duże okna i zasłony, dobra kawa i szarlotka wtedy rodzi się nam plotka ;) .. plotki zawsze miło widziane :)
Albo woda, pomost wygodne fotele z kocem.. lampiony i wtedy.. pare słów o sobie, o blogu i inspiracji – taka mini wizytówka nie za długa bo jak dużo to męcząco,  nie ot tak mówią:  "co za dużo to nie zdrowo…" czyli pamiętajmy przekaz jasny i treściwy . Plan tez musi być, znaczy się zróbmy coś by działo się.. czyli kminimy co by tu wykombinować oby to lepiej było, wymyślamy konkursiwa, hasła, rozmawiamy o promocji no jednym słowem każda każdej daje mega bigowy zastrzyk inspiracji i pozytywnej energii do dalszego działania i dużo fotek musi być oj dużo mają być same fantastki, takie zachęcające, tak by każdy inny nie obecny poczuł ..wiecie gęsia skórka i te sprawy. Zdjęcie grupowe widzi mi się tak: pieczątki – logo/nazwa bloga na dłoniach i wszystkie dłonie otaczają napis Olsztyńskie Blogerki :) Oczywista sprawa załatwić gadżeciory,  znaleźć sponsorów i ..wstać z uśmiechem ;) A na koniec widzi mi się fotorelacja w postaci filmiku do mega optymistycznej muzy ;) o! nie mówcie że Tego nie czujecie ;)?

której jest zabawna, pomysłowa i bardzo do nas przemówiła :) Gratulujemy bardzo mocno i dziękujemy za inspirację.

Aniu - jesli mieszkasz w Olsztynie, umówimy się na odbiór nagrody przez Ciebie, a jeśli nie jesteś z Olsztyna, to napisz nam dane do wysyłki. Czekamy na maila od Ciebie w sprawie odbioru nagrody i nie ukrywamy, że super by było spotkać się z Tobą na kawę i od razu przekazać Ci nagrodę :)

Chcemy też podziękować pozostałym uczestniczkom, bo Wasze pomysły są wspaniałe, bardzo nam się podobały i na pewno zmobilizują nas do organizowania nowych spotkań i do działania!

4 komentarze:

  1. idę pisać wam maila bo nie wytrzymie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja też chce do olsztyńskich blogerek dołączyć! też też też! :)

    http://islandofflove.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń