czwartek, 1 sierpnia 2013

Serdecznie Was zapraszamy na wrześniowe spotkanie Mam Blogerek w Olsztynie! Zapisy ruszyły, czekamy na Wasze maile. Prosimy o podanie w mailach adresu Waszego bloga oraz imion i wieku Waszych dzieci :)

Spotykamy się 1 września w niedzielę, w Chilli Bar w Olsztynie. Planujemy świetne spędzenia czasu z Wami! Informujemy też, że koszt cateringu to 30zł.5 komentarzy:

 1. pozdrawiam wszystkie blogerki z Olsztyna i okolic i zapraszam na mila lekturę mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również pozdrawiam :) i zapraszam do współtworzenia mojego bloga który jest w fazie produkcji :) i dopiero raczkuje :) a i oczywiście zapisuję się na spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja pozdrawiam blogerki ;P mamuśki, bobasy.... brzuszki :D
  i czekam na kolejne spotkania Olsztyniańskich blogerek :D

  OdpowiedzUsuń
 4. co prawda nie jestem mamą ( ;P ) ale organizujecie spotkania tylko dla blogerek z Olsztyna ? Nie np. dla blogerek z Warmii i Mazur ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Organizujemy spotkania dla wszystkich, ale że jesteśmy z Olsztyna, to cała akcja nazywa się OLSZTYŃSKIE BLOGERKI :) Chętnie poznamy blogerki z Olsztyna, z Warmii i Mazur, albo np. z Zakopanego :) Za kilka dni odbędzie się spotkanie mamowe, ale myslę, że nastepne będzie bardziej ogólne, więc już teraz serdecznie zapraszamy!

   Usuń